Dit ben jij
volgt jou! Dat wil ik niet!
Jij volgt
Jij en zijn buddies
Wil je volgen?
Hieronder zie je de nieuwe versie van ValtAf.nl. Terug naar de oude website.   Meer informatie
Deelnemers Forum Webshop
Inloggen

Slanke recepten

Diverse lekkere en slanke recepten

Sleutelwoorden:
Keuken:
Gerecht:
Moment:
Minimaal:
kilocalorieën
Maximaal:
kilocalorieën
Beoordeling:
Sorteerwijze: Nieuwste recepten
85 kcal
Er is 1 reactie, de laatste van Girafje24 op Sunday, January 15, 2012 om 03:42.
0 kcal
lekkere frisse salade snel te maken Bekijk dit recept »
Recept geplaatst door Carlo41NL op Tuesday, January 3, 2012 om 07:14. Er zijn nog geen reacties.
0 kcal
Er zijn 3 reacties, de laatste van Toos5556 op Friday, January 6, 2012 om 02:08.
480 kcal
Recept geplaatst door Brennie78 op Sunday, January 1, 2012 om 12:38. Er zijn nog geen reacties.
278 kcal
Heerlijk! En zeer voedzaam. kan zelfs als hoofdmaaltijd gebruikt worden. Bekijk dit recept »
Er zijn 5 reacties, de laatste van Lieke1985 op Thursday, November 22, 2012 om 06:27.
0 kcal
Er is 1 reactie, de laatste van Liek72 op Thursday, December 29, 2011 om 04:40.
452 kcal
ovenschotel met zuurkool, ham, appelmoes en rozijnen Bekijk dit recept »
Er zijn 3 reacties, de laatste van Tuppie op Sunday, December 18, 2011 om 14:09.
0 kcal
Pastasaus met heel veel groenten en gehakt. Bekijk dit recept »
Er is 1 reactie, de laatste op Sunday, January 8, 2012 om 08:45.
0 kcal
Bereidingstijd: 30 min. / Kooktijd: 45 min. Bekijk dit recept »
Recept geplaatst door Clyde op Wednesday, December 7, 2011 om 03:21. Er zijn nog geen reacties.
263 kcal
Al eens van dit bijgerechtje geproefd? 100 gr- 40kcal- 1,23 eiwit- 5,4 koolhydraten- 1,23 vetten. Bijgerechtje Stoofpotje van paprika rood, en tomaat... Bekijk dit recept »
Er zijn 2 reacties, de laatste van Shertje op Wednesday, January 4, 2012 om 08:24.
275 kcal
Recept geplaatst door Joppie84 op Monday, November 28, 2011 om 08:09. Er zijn nog geen reacties.
0 kcal
Pasta koken en toevoegen aan de ham/kipfilet. Vuur hoog draaien, het rauwe ei en een half bakje pauterain light toevoegen en roerbakken tot het ei gestold is. Bekijk dit recept »
Er zijn 2 reacties, de laatste op Saturday, December 24, 2011 om 09:14.
0 kcal
Geen beschrijving beschikbaar. Bekijk dit recept »
Er is 1 reactie, de laatste van Allisonx3 op Monday, November 14, 2011 om 10:20.
197 kcal
Eenvoudige taart zonder oven Bekijk dit recept »
Er zijn 3 reacties, de laatste van Rooijen op Sunday, January 8, 2012 om 07:31.
433 kcal
Lekker makkelijk actifry recept maar ook goed zo te maken. Bekijk dit recept »
Er zijn 2 reacties, de laatste van Sandrasmiesing op Friday, January 6, 2012 om 04:38.
415 kcal
Goed gevulde stampot en toch gezond. Heb ik ooit jaren geleden hier van de site echt een aanrader! Bekijk dit recept »
Er zijn 5 reacties, de laatste van Stinkerbell op Wednesday, March 6, 2013 om 05:57.
50 kcal
Geen beschrijving beschikbaar. Bekijk dit recept »
Recept geplaatst door Angelinside op Friday, November 4, 2011 om 20:37. Er zijn nog geen reacties.
0 kcal
Recept geplaatst op Tuesday, October 25, 2011 om 04:54. Er zijn nog geen reacties.
0 kcal
Geen beschrijving beschikbaar. Bekijk dit recept »
Er zijn 3 reacties, de laatste van Pien2 op Sunday, October 23, 2011 om 13:42.
0 kcal
Een heerlijk gezond ontbijt! Bekijk dit recept »
Recept geplaatst door Dorothee op Thursday, October 20, 2011 om 15:51. Er zijn nog geen reacties.
207 kcal
Een Actifry recept maar kan ook goed in de wok Bekijk dit recept »
Recept geplaatst op Monday, October 17, 2011 om 04:35. Er zijn nog geen reacties.
63 kcal
Sonja Bakker's Heerlijke en gezonde Snelle Vissoep voor 2 personen Bekijk dit recept »
Er zijn 3 reacties, de laatste van Ana1974 op Wednesday, January 11, 2012 om 13:17.
0 kcal
Geen beschrijving beschikbaar. Bekijk dit recept »
Er is 1 reactie, de laatste van Chariske op Tuesday, October 11, 2011 om 10:29.
200 kcal
Havermout pannekoek met melk en ei Bekijk dit recept »
Er is 1 reactie, de laatste van Measurement op Thursday, October 6, 2011 om 14:49.
231 kcal
Een salade die je helemaal op eigen wijze anders kan maken en snel. Bekijk dit recept »
Er is 1 reactie, de laatste van Minet23 op Saturday, October 15, 2011 om 11:38.

Nog geen lid?

Meld je nu gratis aan om ook af te vallen of om onze afvallers bij te staan